Türkiyenin İlk ve Tek Losi Micro Model Araba Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hala arabanız yokmu? Buraya göz atınız..

Hala arabanız yokmu? Buraya göz atınız.. Empty Hala arabanız yokmu? Buraya göz atınız..

Mesaj tarafından Admin Cuma Haz. 25, 2010 1:45 pm

İlk olarak herkeze merhaba, eğer sizde bir micro araç edinmek istiyorsanız, bu forum tam size göre..

Eğer micronuzu evde kullanmak istiyorsanız size tavsiyem Stadium Truck-Raminator ( T ) veya HighRoller olucaktır. Daha sonra micronuza bir rulman seti alarak aracınızın performansını %5-10 oranında arttırıp daha keyifli bir eğlence aracına çevirebilirsiniz..

Yok hayır ben sokakta (pistte-uzun ve temiz bir yolda) kullanıcam ve aracı modifiye edicem derseniz, Desert Truck ( DT ) modelini almanızı tavsiye ederim, T ye göre biraz uzundur ve modifiye ediceğiniz için 3s lipo daha rahat sığıyor..Eee HighRoller de büyük onu neden tavsiye etmiyorsun deseniz, onu yüksek olduğu için tavsiye etmiyorum, çünkü alçak araca sürat yaptırmak daha kolay olucaktır..Ama ben HR'ye hız yaptırıcam derseniz olmuyacak birşey değil, zevkinie kalmış..
Admin
Admin
Admin

http://microturkey.yetkinforum.com